رشد ۸۹۳ درصدی سود خالص بانک سامان در نیمه اول امسال

877

رشد ۸۹۳ درصدی سود خالص بانک سامان در نیمه اول امسال

۱۳۹۹-۰۷-۲۷

بانک سامان درنیمه نخست سال جاری برای هر سهم ۵۳۱ ریال شناسایی کرد و سود خالص این بانک نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۸۹۳ درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرطلایی ، بانک سامان درنیمه نخست سال جاری برای هر سهم ۵۳۱ ریال شناسایی کرد و سود خالص این بانک نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۸۹۳ درصد افزایش یافت .

بانک سامان که با نماد “سامان” و سرمایه ثبت شده ۸۰۰ میلیارد تومان در فرابورس ایران در حال فعالیت است گزارش صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه منتهی به پایان شهریور ماه سال ۹۹ را منتشر کرد.

براساس این گزارش حسابرسی نشده ، این بانک خصوصی در نیمه نخست سال جاری یک هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان در مجموع در آمد کسب کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۹۸ درصد رشد داشته است در مدت مشابه سال گذشته این بانک ۵۷۶ میلیارد تومان درآمد داشته است.

برهمین اساس درآمدهای مشاع بانک سامان ۵۱ درصد و درآمد های غیر مشاع آن ۲۴ درصد در این دوره زمانی نسبت به دور مشابه در سال گذشته افزایش داشته است که سود حاصل از سپرده گذاری و سرمایه گذاری با رشد ۱۱۲ در صدی بیشترین رشد را در بین در آمدهای مشاع داشته است و سود حاصل از مبادلات ارزی با رشد ۲۵۶ درصدی دربین درآمدهای غیر مشاع بیشترین رشد داشته است و همچنین درآمد کارمزدی این بانک ۳۷ درصد افزایش داشته است و سهم بانک از درآمدهای مشاع به رقم ۲۶۸ میلیارد تومان رسید در حالی که در مدت مشابه سال گذشته این رقم منفی ۱۲۹ میلیارد تومان بوده است.

بنابر این گزارش این بانک در این دوره شش ماهه سود خالص ۴۲۵ میلیارد تومان را ثبت کرد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۸۹۳ درصد رشد داشته است و همچنین سود انباشته این شرکت با رشد ۱۱۱۲ درصدی به رقم ۶۹۰ میلیارد تومان رسید.

بانک سامان در این دوره شش ماهه ۵۰ درصد نسبت به پایان سال گذشته ، موجودی نقدی خود را افزایش داد و همچنین مطالبات آن از بانک مرکزی ۴۵ درصد افزایش داشته است و همچنین حقوق صاحبان سهام این شرکت با افزایش ۲۲ درصدی به رقم دو هزار ۲۴۱ میلیارد تومان رسید .

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی نشده
اموزش نصب اخرین نسخه سامان

بانک سامان، یکی از بانک های جدید با تجربه حدودا دو دهه ای می باشد که در میان بانک های موجود کشور، جزء محبوب ترین ها می باشد. بانک سامان در سال های اولیه خود به عنوان اولین موسسه مالی و اعتباری کشور شروع به کار نمود که نهایتا این …

دسته‌بندی نشده
سبد گردانی اختصاصی سهامداران

سبدگردانی اختصاصیدر سال‌های اخیر بازار بورس به یکی ازجذاب‌ترین بازارهای حوزه سرمایه¬گذاری تبدیل شده است. بدیهی است موفقیت در سرمایه¬گذاری شخصی در این بازار به تخصص، تجربه و زمان زیاد نیاز دارد. خدمت سبدگردانی بانک سامان با هدف تسهیل سرمایه‌گذاری شخصی در بازار بورس به‌صورت اختصاصی برای مشتریان برتر ارائه …

دسته‌بندی نشده
صدور رمز اولیه موبایلت بانک سامان بدون مراجعه به شعبه

بانک سامان امکان بازیابی رمز نت بانک از طریق اینترنت و بدون مراجعه به شعبه را فراهم کرد.به گزارش سامان رسانه، بانک سامان با ارائه خدمتی تازه، امکان بازیابی رمز نت بانک را بدون مراجعه به شعبه و از طریق نت بانک فراهم کرد.بر این اساس، تمامی مشتریانی که رمز ورود به نت …